TEMPEST

TEMPEST
Страна: Тайвань

Tempest - відносно нова марка, що представляє продукція тайваньських заводів на ринках країн СНД і Європейського Союзу. Марка стає настільки популярною, що з її власниками вже співпрацюють такі заводчики, як Depo і TYG. Виробничі потужності акредитовані згідно ISO 9001.

У каталогах Tempest покупець знайде широкий спектр деталей автомобільного кузова, а також радіатори, патрубки, оптику і деякі елементи екстер'єру. Відразу відзначимо, що якість всіх представлених в каталогах запчастин варіюється від відносно невисокого до середнього, проте залишається вищим, ніж у китайських конкурентів Tempest на тому ж сегменті ринку (бюджетні автозапчастини).

Покупці гаряче рекомендують тайванські кузовні деталі для швидкого і недорого відновлення кузова підтриманого автомобіля, тим часом як радіатори збирають як багато позитивних, так і багато негативних відгуків. В цілому, Tempest є хорошим бюджетним рішенням, однак якщо автолюбитель не обмежений у фінансах, є сенс переплатити за оригінальні комплектуючі - вони гарантовано не мають дефектів геометрії і будуть служити в 2-4 рази довше тайваньських аналогів.